Partners

Štvrtok 25. 4. 2024

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

Vitajte na EduPage ZŠ Hrabovec

2023/2024

• Zápis bude prebiehať podaním prihlášky: zákonný zástupca má možnosť využiť vyplnenie online elektronickej prihlášky na web stránke našej školy. Tlačiť prihlášku nie je potrebné, vytlačíme ju v škole, keď už prídete s dieťaťom a dokladmi len na kontrolu údajov a podpísanie. Prihlášku prosím vyplňte čo najdôkladnejšie, určite nezabudnite uviesť kontaktné údaje (hlavne e-mail a telefón).

Prihláška do 1.ročníka musí byť podpísaná oboma rodičmi. Ak nemôžu prísť k zápisu obaja zákonní zástupcovia, môžete si prihlášku vytlačiť dopredu a priniesť podpísanú oboma zákonnými zástupcami.

• Základná škola Hrabovec
    Hrabovec 25